تجهیزات سندبلاست تجهیزات سند بلاست - سندبلاست مهرکیا
تجهیزات سندبلاست مهرکیا
تجهیزات سندبلاست مهرکیا

تجهیزات سندبلاست

تجهیزات سندبلاست

اجرای عملیات نیاز به تجهیزات و ماشین آلات مخصوصی  می باشد و نمیتوان سندبلاست را به صورت دستی یا بدون استفاده از آنها انجام داد. این تجهیزات عبارتند از کمپرسور هوا ، دیگ سندبلاست ، نازل سندبلاست ، شلنگ هوا و شلنگ سندبلاست
کمپرسور هوا :کمپرسور یا متراکم کننده (Compressor) می‌تواند برای فشرده کردن گاز یا مایعات به کار رود. از کمپرسورها برای فشرده کردن گازها استفاده می‌شود. در حقیقت کمپرسورها وسایلی هستند که با صرف انرژی مکانیکی فراوانی، گاز را با سرعت به درون خود مکیده و سپس آنرا فشرده می‌سازند. در اثر این عملیات، دمای گازی که فشرده می‌شود نیز افزایش می‌یابد.
دیگ سندبلاست : دیگ سندبلاست ، یکی ازپرمصرف ترین و متداولترین ابزار برای اجرای تکنیکهای سندبلاست در سراسر جهان است که در سایز های مختلفی موجود است. هوا و ماسه در درون دیگ سندبلاست مخلوط و سپس به سمت نازل سندبلاست هدایت میشوند.
نازل سندبلاست : نازل معمولا بصورت استوانه ای میباشد که داری دو قسمت مغزه که از مواد سخت در مقابل سایش میباشد وروکش که از جنس فلز یا پلاستیک میباشد تشکیل شده است. نازل سندبلاست مواد ساینده را به سمت سطح سازه پرتاب میکند.  لازم به توضیح است بسته به کاری که باید صورد بگیرد ، تجهیزات و روش سندبلاست متفاوت است و تجهیزات پیشرفته و حرفه ای که برای  پروژه های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرند بسیار قدرتمند هستند و تنها افراد متخصص با تجربه بالا میتوانند آنها را بکار ببرند.

اجرای عملیات و ماشین آلات مخصوصی  نیاز دارد و نمیتوان را به صورت دستی

مختلفی موجود است. هوا و ماسه در درون دیگ مخلوط و سپس به سمت نازل هدایت میشوند.

تجهیزات سندبلاست مهرکیا کمپرسور هوا کمپرسور یا متراکم کننده (Compressor) می‌تواند برای فشرده کردن گازیا مایعات به کاررود سند بلاست

مشاوره رایگان، استعلام قیمت

سندبلاست در استان مرکزی و شهرک صنعتی کاوه

اجرای رنگهای ضد حریق-مجری پوشش ضد حریق

اجرای اپوکسی کف- کفپوش اپوکسی

شرکت شاهین بتن – مجری تخصصی سندبلاست و رنگ

انارسافت
تانکرسازی جعفری